Polis Basın Subaylığından yapılan açıklamaya göre, bu sabah saat 03.30 sıralarında Lefkoşa’da Yakın Doğu Bulvarı üzerinde, Emirhan Aksaç (E-22), yönetimindeki GC 321 plakalı araçla seyrettiği sırada sağa meyilli viraja geldiğinde, dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yol kenarındaki kaldırımın taşlarına ve kaldırım üzerinde bulunan reklam tabelasına çarpıp durdu. Kazada yaralanan sürücü kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde müşahede altına alındı.

Yeni Güzelyurt Devlet Hastahanesi için ihale açıldı… 3 Temmuz’a kadar teklif kabul edilecek Yeni Güzelyurt Devlet Hastahanesi için ihale açıldı… 3 Temmuz’a kadar teklif kabul edilecek

Lefkoşa-Girne Anayolu’nun 18-19’uncu kilometreleri arasında ise bu sabah saat 02.30 sıralarında yaşanan kazada, 155 miligram alkollü içki tesiri altındaki Amirreza Nıkham (E-25), yönetimindeki JJ 755 plakalı araçla Girne’ye doğru seyrettiği sırada dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjde bulunan çelik bariyerlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan JJ 755 plakalı araç, arka kısmı ile yolun solunda bulunan taş duvara da çarpıp durdu. Kazada yaralanan olmazken, araç sürücüsü Amirreza Nıkham tutuklandı.