Mağusa-İskele Anaolu’nda dün gece saat 20.00 sıralarında meydana gelen trafik kazasında, bir polis aracı yolu karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayaya çarptı.

Kaza sonrasında polis aracından inen polisler, yerde yatan yayaya yardım etmek isteyen yakınlarına yumruk ve tekmelerle saldırdı. Görüntülerde yerde yatan yayaya polis herhangi bir müdahale etmezken, arabadan inen yakınlarını tekmeleyip, yumrukladığı görülüyor.

Olay anı güvenlik kameralarında...

Medyaya yansıya bu görüntülerin ardından yayaya çapan polis aracı sürücüsünün tutuklanıp tutuklanmadığı veya adli bir işlem başlatılıp başlatılmadığı merak ediliyor. PGM Basın Bürosu'ndan bu kazaya ilişkin basına herhangi bir haber geçilmezken, yaralanan şahsın sağlık durumu hakkında da bir bilgi paylaşılmış değil.

Kazaya dair görüntülerin ortaya çıkmasının ardından, polisin kazaya karışan polisler ve yaralanan yayanın sağlık durumu ile  ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Sungur, Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği Yasa Önerisinin Meclis'ten geçmesini değerlendirdi Sungur, Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği Yasa Önerisinin Meclis'ten geçmesini değerlendirdi

Video: Haber Kıbrıs

Editör: Kıbrısın Sesi