• USD 32,25
  • EUR 35,00
  • ALTIN 2.418,85
  • BİST100 10.677
  • BTC 68.899
8 saat önce Gündem

Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği’, "hükümetin et ithalatı ve çiğ sütle canlı hayvan fiyatını belirleme politikasıyla girdi maliyetlerindeki yükselişi" gerekçesiyle başlattığı eyleme devam kararı aldı.

8 saat önce Dünya

Uluslararası Adalet Divanı (UAD), İsrail'in, Refah'taki askeri saldırılarını ve tüm eylemlerini derhal durdurmasına hükmetti.

8 saat önce Haberler

Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Genel Başkanı Zeki Çeler , Türkiye ana muhalefet Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) heyetini kabul etti.

8 saat önce Haberler

Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası (KTÖS) Genel Sekreteri Burak Maviş, hayvan üreticileri ve yetiştiricilerinin toplumsal varoluş mücadelesinin ve üretim zincirinin mihenk taşları olduğunu vurgulayarak, hükümete eleştirilerde bulundu.

8 saat önce Dünya

Meksika'da eğitim sektöründeki taleplerine olumlu karşılık vermeyen hükümete karşı eylem yapan öğretmenler, bazı yerlerde benzin istasyonlarını işgal ederek, vatandaşlara bedava yakıt dağıttı.

8 saat önce Adli Haberler

Evinde yaşamını yitiren 22 yaşındaki Yusuf Can Pehlivan’ın otopsisinde ölüm sebebinin tespiti için kan ve doku örnekleri alındı.

8 saat önce Yaşam

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ), Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği yararına 27 Mayıs Pazartesi günü kermes düzenliyor.

9 saat önce Haberler

Güney’de sosyal sigorta emeklilik hakkı kazanan Kıbrıslı Türklerin dulluk maaşı da alabilmesi için başvuruların inceleneceği açıklandı.

9 saat önce Haberler

Bakanlık kapısına siyah çelenk bırakan aileler, “Adalet istiyoruz. Bizim canımız yandı, başka ailelerin canı yanmasın” dedi

9 saat önce Haberler

Dörter Mağusa Maratonu’nda “Adalet İçin Koşuyoruz” temasıyla düzenlenen halk koşusundan elde edilen gelir Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği’ne bağışlandı.